BOĞAZ TURU

Marmara Denizi, Adalar ve İstanbul Boğazı hem yerli hem yabancı turistler için mutlaka görülmesi gereken adreslerdir. Gün içinde yapılan geziler kadar gece yapılan geziler de tercih edilir. Tekne kiralama hizmetleri ile güvenli araçlarla dalış turu, boğaz turu, sportif turlar, kültürel turlar yapıldığı gibi düğün, mezuniyet, iş yemeği kutlamaları gibi organizasyonlar da yapılır. Bu turlarda isteğe göre yemek servisleri de düzenlenerek unutulmaz bir deneyim yaşamanız sağlanır. Dört mevsim, haftanın 7 günü düzenlenen turlarda % 100 müşteri memnuniyeti hedefi ile kaliteli hizmetler sunulmaktadır. Misafirler kendi evlerinde buldukları rahatlık ve lüks otellerde buldukları hizmet kalitesiyle ağırlanır. Tura katılan misafirler sonsuz mavilik eşliğinde kendilerini ayrıcalıklı hissederler.

                Boğaz turları, kısa ve uzun, nostaljik, tarihi ve özel turlar gibi çeşitlere ayrılır. Tekneleri ve denizi seven misafirler tadına doyulmaz bir deneyim yaşarlar. Yerli ve yabancı turistler, hizmet veren teknelerde yemekli veya yemeksiz boğaz turları ile eşsiz manzaranın tadına varır. Özellikle düğün, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, iş yemekleri için sıkça tercih edilen boğaz turları müşterilerine kaliteli hizmet sunar. Müşterinin talepleri doğrultusunda düzenlenen turlar 1 kişiden 1000 kişiye kadar hizmet verebilir. Kısa boğaz turunda yaklaşık 1,5 saat süreyle Boğaziçi’nin tarihi eserlerine, Boğaz’ın köprülerine ve İstanbul’un saray ve yalılarına kısa bir yolculuk yapmış olursunuz. Bu turda bol bol fotoğraflar çekebilirsiniz. Uzun boğaz turunda ise Kabataş’tan Anadolu Kavşağı’na kadar her yeri görme şansını bulursunuz. Topkapı Sarayı’ndan Dolmabahçe Sarayı’na, tüm kasır ve koruları panoramik olarak görebilirsiniz. Yaklaşık 5 saat süren uzun boğaz turlarında verilen molalarda doğa yürüyüşleri de yapabilirsiniz. Bazı boğaz turlarında ise denize girebilmeniz için verilen molalarda boğazın ve Karadeniz’in serin sularında deniz keyfi yapabilirsiniz. Özellikle yabancı turistlerin çok ilgisiniz çeken boğaz turları İstanbul’da unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlar. Bolca fotoğraf çekebileceğiniz, maviye doyacağınız, temiz havada balık keyfi yaşayacağınız harika bir gün için ilk fırsatta bir boğaz turuna katılın. Yaz ayı ile açan Erguvanlar arasında deniz üzerinde Kanlıca yoğurdu yerken gerçek hayatta mı yoksa bir rüyada mı olduğunuzu düşünmeden edemeyeceksiniz. 

                Yaz aylarının en vazgeçilmezi ise teknede düğün organizasyonlarıdır. Düğün organizasyonları 2 kişiden 500 kişiye kadar yapılabilir. Teknede düğün törenleri yaklaşık 4 saat sürmektedir. Düğün süslemeleri, ses ekipmanları istediğiniz şekle göre ayarlanır. Güzergâhını kendinizin belirleyebildiği düğün organizasyonlarında davetliler hem sevdiklerinin düğününe şahitlik eder hem de güzel zaman geçirirler. Ramazan ayı boyunca teknede iftar organizasyonları ile hem ailenizle hem de sevdiklerinizle eşsiz camii manzaraları eşliğinde boğazda iftar keyfi turları da düzenlenmektedir.